X
Menu

Akademik Çeviri Hizmetleri

Akademik Çeviri Hizmetleri

Akademik çeviri söz konusu olduğunda dikkat edilmesi gereken en önemli konu şüphesiz terminolojidir. Terimlerin doğru çevrilmesi için çeşitli kontrollerin sağlanması ve ilgili terminolojik alanda uzmanlaşmış tercümanlar tarafından yapılması makalenizin kaynak dil – hedef dil tutarlılığı açısından büyük öneme sahiptir.

Uludağ Tez Merkezi olarak bünyemizde min. 5 yıl akademik tercüme alanında uzmanlaşmış tercümanlar tarafından makaleleriniz çevrilir ve alanında uzman kişiler tarafından kontrol edilerek sizlere en yüksek kaliteyi elde etmenizi sağlarız.

Verimli Proje Yönetimi

Gelişmiş sistemimiz sayesinde tüm süreçler verimlilik ilkesine yönelik geliştirilmiştir. Akademik Tercüme için geliştirdiğimiz teknolojiler ve uyguladığımız verimli iş akışımız sayesinde siz zaman kaybı yaşamadan , hızlı hizmet , uygun maliyet ve kaliteli bir Akademik tercüme hizmeti alabilmektesiniz.

Güvenilir İş Ortağı

Güvenirlik söz konusu olduğunda tutarlı bir hizmet vermek önemli bir kriterdir. “ Her gün ilk gün ki önem “ ile Akademik Tercüme dökümanlarınızı önemsiyor ve kaliteli hizmet vermeye odaklanıyoruz. Çeviri Merkezi , çok sayıda kurumsal müşterinin yanı sıra pek çok akademisyen , tıp meslek sahiplerinin beğenisini kazanan güvenilir bir tercüme platformu olmuştur.

Firmamız işi gereği arada sırada akademik çeviriler yapan diğer firmalardan farklı olarak sadece ama sadece AKADEMIK ÇEVİRİLER yapmaktadır. Dolayısıyla kadro yapımız da buna uygun olarak sadece akademik çevirilerde uzmanlaşmış çevirmen ve editörlerden oluşmaktadır.

Her türlü tez, araştırma, deneme, makale, yazışma, kitap, ödev çevirisi, vb gibi kesin bir doğruluk ve anlam kaybı olmadan çevrilmesi gereken dokümanlar, fakültelerin tez veya ödevin konusunda (matematik, mühendislik, edebiyat, kimya, biyoloji, fizik, iktisat, işletme, hukuk, çevre vs.) uzmanlaşmış bölümlerinden mezun, literatüre hakim, en az 10 yıl deneyimli ve hatta mümkünse meslek erbabı tercümanlar tarafından yapılmaktadır.

Her türlü akademik metin, konusunda uzman ve deneyimli yeminli tercümanlarımız tarafından doğru terminoloji seçimi ve oluşturulması konusunda hassasiyet gösterilerek ve zamanında teslim ilkesi ile tercüme edilir.

Bu konudaki hizmetlerimiz:

– Akademik Çeviriler
– Araştırma Çevirileri
– Bilimsel Çeviriler
– Öğrenci Çevirileri
– Ödev Çevirileri
– Tez Çevirileri
– Sunum Çevirileri
– Proje Çevirileri
– Alan Çevirileri
– Yayın Çevirileri
– Metin / Yazı Çevirileri
Akademik Çeviriler

MEDİKAL ÇEVİRİLER / TIBBİ ÇEVİRİLER

Her türlü tıbbi makaleleriniz, (Doktora tezleri, master / yüksek lisans tezleri, ödevler, uzmanlık tezleriniz, bilimsel makaleler, projeler, sunumlar, akademik araştırmalar) UZMAN TIP DOKTORLARI tarafından tercüme edilmektedir.

Bu konudaki hizmetlerimiz:

– Akademik Çeviriler
– Bilimsel Çalışma Çevirileri
– Bilimsel Makale Çevirileri
– Bilimsel Rapor Çevirileri
– Klinik Deney Çevirileri
– Klinik Rapor Çevirileri
– Klinik Tanıtım Yazıları
– Kongre Metinleri
– Medikal Yayın Çevirileri
– Tıbbi Kitap Çevirileri
– Tıbbi Kongre Sunum Çevirileri
– Tıbbi Makale Çevirileri

Share
www.uludagtezmerkezi.com Bir UTM akademik danismanlik hizmetidir.