X
Menu

Ankara Tez Danışmanlık

Ankara Tez Danışmanlık

İnternet artık dünyadaki en büyük güç! Artık insanlar internet ve sosyal medya üzerinden başlattıkları akımlarla kaderlerini değiştirebiliyorlar. Ayrıca toplumları yönetmek için de artık en büyük gereklilik internet gibi gözüküyor. Öyle ki sosyal medya ile başladığı söylenen ve gerçekliği halen tartışılan arap baharı bile her ne olursa olsun internet üzerinden şekillenmiş ve hayat bulmuştur.

İnternet bu denli önemli bir yeri hayatımızda kaplıyorken hayatımızın her alanında kullanım için birinci tercih interneti görmek çok normal oluyor gibi. Ancak internet sadece kötü şeyleri yaymıyor. Bir çok bilimsel makale ve bir çok yeni yayınlanmış tez de internette yer alabiliyor. Hatta bu tezler arasında Türkyiede ikinci sınıf bir üniversite diye adlandırabileceğimiz bir üniversitenin öğrencisinin bitirme tezi bile yer alabiliyor.

Tezsiz yüksek lisans yapan biri olarak ben şahsım adına bilmeden fazla konuştum sanırım. Şuan tez hazırlama derdinde olan pek çok arkadaş bana kızsa da bana göre bitirme tezini hazırlamak üniversite hayatının en duygusal, en can alıcı ve aynı zamanda en çok unutulmayacak anılara sahip dönemi. Bu dönem sanırım hayatımızdaki en güzel dönem oluyor. Bu yüzden tez hazırlayan arkadaşlar kimsenin kalbini kırmasınlar…

www.uludagtezmerkezi.com Bir UTM akademik danismanlik hizmetidir.