X
Menu

BAŞVURU SÜRECİ

BAŞVURU SÜRECİ

Lütfen Sipariş Ver Bölümündeki Hizmet Talep Formunu doldurmadan Önce Başvuru Uyarıları Sayfamızı Ziyaret ediniz.

Siparişini Verdiğiniz Tez, Proje, Ödev İçin izlediğimiz yol haritası aşağıdaki gibidir.project_management_image_replacement-329x323

İlgili konu ile alakalı Kaynak Taramasının Yapılması

Kaynakların Özgünlüğünün Sağlanması

Çalışma ile ilgili olarak outline ( İçindekiler ) Hazırlanması

Oluşturulan outline ( İçindekiler ) bölümü öğrenciye gönderilerek tez yazımı için onayı beklenir.

İlk incelemenin ardından öğrencinin herhangi bir düzeltme yapılması adına talebi varsa tarafımıza bildirilir ve öngörülen sürede düzeltmeler yapılır.

Bölümler Halinde Tez hazırlama aşamasına başlanılır

Hazırlanan Bölümler Öğrenciye Teslim Edilir ve onay istenir.

Çalışmada Analiz Uygulaması varsa Analiz uygulamasına geçilir.

Çalışma Tamamlandıktan sonra öğrencinin Tez yazım kılavuzuna göre çalışma tekrar düzenlenir.

Çalışma Word belgesi halinde düzenlenerek öğrencinin e-posta adresine word formatında gönderilir.

ÇALIŞMA İÇİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİ İSTENEN OLASI DİĞER EK GEREKLER.630x404

Ön Sipariş formunun doldurulması. Gerekli tüm alanları doldurunuz. Gerçekleştireceğimiz çalışma adına tüm detayları ve en önem verdiğiniz noktaları “sipariş tanımı” bölümünde mutlaka belirtiniz.

Vurgu yapılması gereken noktaları belirtmediğiniz durumda, sistemimiz iletmiş olduğunuz bilgilere dayanarak çalışmalarınızı inceleyecek ve bu bilgiler ışığında uzman atayacaktır. İlk verilen bilgiler haricinde yapılacak eklemeler, çalışmanın sizlere ulaştırılma zamanını, özgünlüğünü ve fiyatını etkileyebilir.

Ön Siparişin gözden geçirilmesi. Tez, Proje, Ödev Siparişiniz, tarafınızca sistemimize aktarılan bilgiler göz önüne alınarak incelenir. Bu zaman zarfında, çalışma sürecinizi organize edecek konu ile ilgili uzmanlarla iletişime geçilir. Eğer çalışmanız ile yürütmek için gerekli bilgiye, donanıma, eğitim seviyesine ve zamana sahip olan uzmanımız eşleşmez ise kesinlikle uzman ataması gerçekleştirilmez.. Çalışmayı gerçekleştirme sürecinin daha hızlı yürütülmesi, çalışma hakkındaki tüm bilgileri detaylı ve kolay anlaşılır bir şekilde sistemimize vermenize bağlıdır. Net ve kolay anlaşılır olmayan bilgiler, uzman atama sürecini uzatır.

Ön Siparişin onaylanması.. Sistemimize başvurunuzun ulaşmasının ardından, çalışmanızı yürütebilecek bir uzman tespiti ardından, ön sipariş formunda bize iletmiş olduğunuz e-posta adresinize bir bilgilendirme e-postası gönderilir. Bu süreçle beraber ön siparişiniz onaylanır.Tez, Proje, Ödev Siparişinin tarafımızca onaylanması, yalnızca sizin için çalışmayı yürütecek uzmanımızın atandığını ifade etmektedir. Çalışmayı yürütecek uzmanın belirlenme süreci, siparişin alınmasının ardından en geç 24 saat içinde sonlandırılır.

Sürecin başlaması..Yapmış olduğunuz başvuru doğrultusunda oluşan siparişiniz ile ilgili sürecin başlaması adına, ( ilgili uzman tarafından çalışmaya başlanması ) e-posta adresinize tarafımızca gönderilmiş olan hizmet bedelinin, belirlenen tarihler içerisinde ( çalışmanın teslim edileceği öngörülen tarihe bağlı olmak kaydıyla, sipariş onaylandıktan en geç 2-4 iş günü içerisinde ) ödemenin yapılması gerekmektedir. Belirlenen tarihlerde ödemesi gerçekleşmeyen siparişler iptal edilir ve çalışma durdurulur. Ödemenizin sistemimize girişinin yapılmasının ardından, uzmanlarımız çalışmayı yürütmeye başlayacaktır. Sistemimizin yapılandırma süreci devam etmektedir.

Ara izlemeler.. Çalışma ile ilgili yürütülen danışmanlık hizmeti, belirli bölümlere ayrılır. Bu bölümler, ara izleme aşamalarıdır. Bu aşamalarda, çalışmanın oluşturulan bölümleri sizin tarafınızdan gözden geçirilir, ekleme ya da değiştirilmesini istediğiniz bölümler ile ilgili yerler çalışma kapsamına bağlı olarak 2-7 gün içerisinde geri bildirilir.

Çalışmanın sonlanması..Çalışmanız ile ilgili tüm bölümlerinin oluşturulmasının ardından, sizden son revizyon adına geri dönüş beklenir. Sizden gelecek olan onay ile beraber çalışmanın sonuna gelinir. Çalışma adına size ulaştırıldığı anı takip eden 7 iş günü süresince sizden geri dönüş beklenir. Bu süre içerisinde sizden konu ile ilgili herhangi bir geri dönüş ya da bildirim gelmemesi durumunda çalışma tarafınızca onaylanmış kabul edilir.Sevgili Öğrenciler; Uludağ Tez Merkezi’ne göstermiş olduğunuz ilgi için Teşekkür ederiz.

 

www.uludagtezmerkezi.com Bir UTM akademik danismanlik hizmetidir.