X
Menu

Geri Ödeme Garantisi Bitirme Tezi

Siparişlerinizi verirken tereddütte kalmamanız ve kendinizi güvende hissetmeniz için size bazı garantiler sunmaktayız. Para iade garantisi bunlardan biridir. Çeşitli özel durumlar için sizlere değişik oranlarda para iadeleri yapabilmekteyiz. Para iadesi ile ilgili geri ödeme oranları ve açıklamaları için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz. Bu Ödemeler yalnızca Lisans Tezi, Araştırma Ödevi, Proje Ödevleri, Yüksek Lisans Projeleri İçin Geçerlidir.

Para iadesi ile ilgili geri ödeme oranları ve açıklamaları

Dönem

Geri Ödeme Oranı

Açıklama

“Kendi isteğimle Siparişimi iptal etmek istiyorum.”

Taksitli ödemede bir bölümün tamamlanması sonrasında

Mevcut bölüm için %0, Kalan bölümler için 100%

Eğer verdiğiniz siparişin belli bir bölümü tamamlandıktan sonra kendi isteğinizle siparişinizi iptal etmek isterseniz, kalan kısımların ücretini ödemeden çalışmayı sonlandırabilirsiniz.

Taksitli ödemede bir bölümün yürütülmesi sırasında

Mevcut bölüm için %0, Kalan bölümler için 100%

Eğer verdiğiniz siparişin belli bir bölümü yürütülürken siparişinizi iptal etmek isterseniz, geri ödeme yapamamaktayız. Ancak kalan bölümler için ödeme yapmadan çalışmayı sonlandırabilirsiniz.

Peşin ödemede

%20

Yapılan çalışmanın teslim tarihinin yarısı geçildiğinde, kendi isteğinizle siparişinizi iptal etmek isterseniz peşin ödenen miktarın %20’si iade edilir.

Peşin ödemede

%35

Yapılan çalışmanın teslim tarihinin yarısı geçilmediği takdirde, kendi isteğinizle siparişinizi iptal etmek isterseniz peşin ödenen miktarın %35’i iade edilir.

“Siparişim teslim tarihinden geç teslim edildi.”

Tüm ödeme türlerinde

100%

Herhangi bir nedenle, ULUDAGTEZMERKEZİ.com sisteminde bir problem oluşması ve çalışmaya devam edilemeyecek olunması durumunda, çalışmanın hazırlanmış kısmı size ücretsiz teslim edilecek ve ödediğiniz paranın tamamı tarafınıza iade edilecektir.

“Siparişim beklediğim kalitede değil.”

Tüm ödeme türlerinde

100%

Eğer çalışmanız, ön sipariş formunda belirttiğiniz şartlara ve bilimsel etik kurallara (intihal vb.) uygun olarak yürütülmezse, sunulan çalışma ve uzman hakkında bir inceleme çalışması yapılacaktır. Çalışma sonunda istediğiniz şartların sağlanmadığı tespit edilirse ödediğiniz paranın tamamı tarafınıza iade edilecektir.

 

www.uludagtezmerkezi.com Bir UTM akademik danismanlik hizmetidir.