X
Menu

GİZLİLİK POLİTİKASI

GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu bölümde, UTM akademik danışmanlık bünyesinde hizmet veren İnternet sitesini www.uludagtezmerkezi.com ziyaret ettiğinizde sizden aldığımız kişisel bilgilerle ilgili gizlilik politikamız açıklanmaktadır.

  • Sizden alınan kişisel bilgiler, herhangi bir uzmanla kesinlikle paylaşılmaz. Kişisel bilgileriniz sadece yönetim ve müşteri destek personeli tarafından görülebilir.

 

  • UTM akademik danışmanlık, sizden alınan bilgilerin kaybolması veya çalışmasına karşı uygun güvenlik önlemlerini almaya çalışmaktadır.

 

  • IP adresleriniz sadece istatistik amaçlı kullanılmaktadır. Bu istatistikler, sitemizi kullananların davranışlarını tespit etmeye yardım etmektedir. Böylece sitemizi geliştirmek için önemli bilgiler elde etmekteyiz. Bu istatistikler, sitemizi kullananların sadece yararına olan çalışmalar için kullanılmaktadır.

 

  • UTM akademik danışmanlık, bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz için bazı web sitelerinin linklerini sizlere sunabilir. Ancak UTM akademik danışmanlık, bu sitelerdeki bilgilerden ve gizlilik politikalarından sorumlu değildir.

 

ULUDAĞ TEZ MERKEZİ YASAL BİLGİLENDİRME METNİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

www.uludagtezmerkezi.com Bir UTM akademik danismanlik hizmetidir.