X
Menu

İstanbul Tez Danışmanlık

İstanbul Tez Danışmanlık

Ülkemizde ve dünyada öğrenci demek sanırım her zaman kendine bir sorun yaratan ve bu sorunlar ile boğuşan demek gibi bir şey oluyor. Ancak öğrenciler üretmediği bazı sorunlar da yok değil. Bunun başlıca nedeni sınav sistemimiz olsa da bunlara ek olarak üniversitenin son demi olan bitirme tezi de apayrı bir zorluk ve günlerimizi gecelerimizi almasına rağmen hep bir eksiklerini gördüğümüz ayrı bir korku nedeni.

Ancak günümüzde pek çok internet sitesinde size yardımcı olacak tez örneklerine. Bu tezler için kullanabileceğiniz kaynaklara ve ihtiyaç duyduğunuz tüm araçlara ulaşabiliyorsunuz. Bu sayede tez yazarken en çok yaşadığımız sorunların başında gelen kaynak ve örnek bulma sorununu bir açıdan gidermiş oluyoruz. Ayrıca pek çok internet sitesinin size sağladığı kitap özetleri de yine tez yazarken kullanabileceğimiz pek çok seçenek arasında yine önemli bir yer almış gibi gözüküyor.

Bu kadar büyük kolaylıklar olmasına karşın sadece tez yazımından korktuğunuzu düşünerek tezsiz yüksek lisans yapmayı da tercih edebilirsiniz. Ancak bitirme tezinden sonra pek çok öğrenci aslında korktuğu kadar kötü bir durumun olmadığını ve tezin kolaylıkla atlatılabilecek bir seçenek olduğunu düşünmeye başlamıştır. Hepinize başarılar…

www.uludagtezmerkezi.com Bir UTM akademik danismanlik hizmetidir.