X
Menu

İstanbulda Tez Yazan Yerler

İstanbulda Tez Yazan Yerler

Türkiye Genelinde Kurumsal Olarak Hizmet Veren Tek Özel Tez Danışmanlık Merkezimizdeki Alanında Uzman Akademisyenlerden Özel Tez Danışmanlığı Hizmeti Satın Alabilirsiniz. Ön Lisans Öğrencileri için Öğrenimlerinin Tez ve Staj aşamalarında özel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Lisans Seviyesindeki öğrenciler için Bitirme Tez Danışmanlığı ayrıca Kariyer Danışmanlığı sunuyoruz. Yüksek Lisans ve Doktora Seviyesindeki öğrenciler için Özel Akademik danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Tez danışmanlık hizmetlerimizden 7/24 destek hattımızdan ulaşarak yararlanabilirsiniz. İnternet sitemizde yer alan blog sayfamızdan tez aşamasında olan siz değerli öğrencilerimiz için faydalı bilgiler yer almaktadır. Ayrıca Tez konusu belirlemekte zorluk çekiyorsanız sizin için daha önceden hazırlanmış bir çok tez ve akademik araştırma başlıklarını bir araya getirerek blog sayfamızda sizlere sunulmuştur.Tez çalışmanız için literatür araştırması yapmaya vaktiniz yok ise Literatür hazırlama hizmetimiz tam size göre… Hizmet talep formundan sipariş türünüzü belirleyerek profesyonel hizmetlerimizden sizlerde faydalanabilirsiniz. Sunduğumuz hizmetler Özel Tez Danışmanlığı adı altında resmi ve legal olarak verilmektedir. Tez aşamasındaki öğrenciler için Literatür desteği Tez araştırması Ve Tezlerin Yazım redaksiyon işlemlerinin yan sıra çalışmalarınızın Tez yazım kılavuzuna göre düzenlemeleri ve Türkçe-İngilizce Çeviri işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Ücretlendirme Çalışmanızda kullanılacak kaynakların fotokopi ve temin masrafları yazım ve redaksiyon masrafları, ve Danışmanlık Ücretleri olarak hesaplanmaktadır. Bütçenizi sarsmayacak en düşük maliyetlerle işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Çalışmanız banka havalesi yolu ile yapacağınız Ön Ödeme (Fotokopi ve Kitap Temin Masrafları) ile başlar yazım işlemleri sonuçlandıktan sonra hazırlanan çalışma tarafınıza sunulmaktadır. Çalışmaya ait orijinal dosyalara sahip olabilmek için Kalan Ödemelerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Çalışmanız mail ve kargo yoluyla tarafınıza ulaştırılacaktır.

www.uludagtezmerkezi.com Bir UTM akademik danismanlik hizmetidir.