X
Menu

KURUMSAL

Türkiye’nin en nitelikli ve kurumsal bakış açısına sahip tez merkezi olmaktan gurur duyuyoruz.

Uludağ Tez Merkezi olarak, 5846 sayılı Fikri ve Sanat Eserleri kanunu kapsamında 2016 yılından buyana özen ve güven çerçevesinde siz değerli öğrencilerimizin ön lisans danışmanlığı, lisans danışmanlığı, yüksek lisans danışmanlığı ve doktora danışmanlığı sürecinde 7/24 danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.  Uludağ Tez Merkezi olarak, misyonumuz, 5846 sayılı Fikri ve Sanat Eserleri kanunu kapsamında danışmanlık hizmeti sunmaktır.  Uludağ Tez Merkezi olarak kurumsal kimliğimiz, bilim ve akademik etik değerlerin hukuki sürecin dışında kesinlikle hareket etmemektedir.  Yaptığımız faaliyetler ve işlemler tamamen Fikri ve sanat eserleri kanunu çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Bu süreç ve çerçevenin dışına kesinlikle çıkılmamaktadır.


Uludağ 
Tez Merkezi
 (Thesis Center) Türkiye genelindeki üniversitelerde bulunan akademisyen ve yüksek lisans öğrencilerinin çalıştığı merkez.uludagtez Türkiye’deki Üniversite öğrencilerin eğitim, tez ve proje çalışmalarını desteklemek, öğretim elemanları, öğrenciler ve çalışanların her tür ve ortamdaki bilgi ve belge ihtiyaçlarını karşılamak, ulusal ve uluslararası ölçekte bilgi birikimi, kullanımı ve transferine destek olmayı amaçlayan Uludağ Tez Merkezi, Bursa Ofisinde ve İnternet sayfası üzerinden online olarak hizmet vermektedir.

Hizmet alanları içerisinde Bitirme Tezi, Tezsiz Yüksek Lisans Proje Ödevi, Yüksek Lisans Tezi, MBA Projesi, Doktora tezi, Uzmanlık Tezi,  gibi akademik düzeydeki her türlü çalışma yer almaktadır.

Uludağ Tez Merkezi yöneticileri ve çalışanları Merkezin doğal üyesidir. Diğer kişiler, Tez Merkezi hizmet ve olanaklarından yararlanabilmek için Sipariş ver kısmından Hizmet Talep Formunu doldurarak başvurmaları gerekmektedir. Hizmet başvurusu uygun görülen kullanıcılar, seçtikleri Hizmet doğrultusunda, Hizmet bedelini ödedikten sonra, hizmet ve olanaklardan yararlanabilirler. Ayrıca Bknz: Başvuru Süreci İçin Tıklayınız.

Üniversite ile herhangi bir ilişkisi bulunmayan şahıslar, Tez merkezi hizmetinden yararlanmak isteyen kişilerin randevu alması ve isteklerini gerekçeleri ile birlikte Tez Merkezi’ne iletmeleri gereklidir. Yararlanması uygun görülen kişi, Tez Merkezinden bir kereye mahsus olmak üzere yararlanabilir. Randevu almayan kişiler ise Tez Merkezinden yararlanamazlar.

Kurumsal vizyonumuzda hedefe uygun olmak, çözüm odaklı stratejilerle en üst düzeyde verim üretmek en önemli odak noktalarımızdandır.

Uludağ Tez Merkezi olarak hizmet verdiğimiz alanlar içerisinde; kamu kurum ve kuruluşları, özel sektör firmalarına sağlanan eğitim ve danışmanlık hizmetleri, her daldan akademisyen, araştırma görevlisi, yüksek lisans, doktora ve lisans öğrencilerinin bilimsel araştırma ve çalışmaları yer almaktadır

Uludağ Tez Merkezi, Lisans, Yüksek Lisans ve MBA Öğrencileri adına 2016 yılından bu yana bilimsel araştırmalara destek veren, ödev ve tez çalışmalarına danışmanlık hizmeti veren bir tez merkezidir. Uludağ Tez Merkezi, hizmet verdiği alanlardaki çalışmalarını hazırlama adına gerekli profesyonel ekibe ve bilgi akademik alt yapıya sahiptir. Uludağ Tez Merkezi web sitesi içerisinde yer alan hizmet talep formunu doldurarak Akademik düzeydeki araştırmalarınızı oluşturma aşamasında danışmanlık hizmetlerimizin nitelikli sonuçları ile tanışabilirsiniz.

Mevcut hizmet veren tez merkezleri içerisinde akademik alt yapısı ve nitelikli çalışma prensipleri ile rakiplerinin bir adım önünde hizmet veren Uludağ Tez Merkezinin amacı “Bilimsel iletişim ve bilimsel etik” felsefesinden yola çıkarak sağlanacak müşteri memnuniyetidir.

Uludağ Tez Merkezi bu hedefle hizmet sunduğu değerli müşterilerine yalnızca ilgili olduğu alanda çalışmalar yürüten, profesyonel ve akademik alt yapıya sahip danışmanlar, gerekli yazım ve imla kurallarına uyularak oluşturulmuş sorunsuz ve nitelikli çalışmalar ile güven odaklı bir akademik danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu noktalardan çıkışla kurumumuzun hedefi verdiği yüksek standartlara bağlı hizmetleri ile bilimsel araştırmalar noktasında çıtayı en üst seviyeye taşımak ve “Özel Akademik Danışmanlık” denildiğinde ilk akla gelen marka değere sahip bir kurum olmaktır.

doktora-tezi

Vermiş olduğumuz hizmetlerin temel prensiplerinden biri de; yaptığınız çalışmalar anlamında sizlere akademik düzeyde bir alt yapı oluşturulmasını sağlamaktır. Akademik danışmanlık hizmeti dışında farklı bir hizmet kurumumuzca sağlanmamaktadır.

Hizmeti alan kişi kesinlikle resmi danışmanı ile birlikte çalışmalı ve bu çalışma dışına çıkmamalıdır.

Kurumumuz tez ve bilimsel danışmanlık noktasında hizmeti alacak kişiye yalnızca ek bir hizmet sunmaktadır. Bunun dışında resmi olarak bir hizmet sunulmamaktadır. Kurumumuz yalnızca yaptığınız çalışmalara bilgi birikim ve yetkin kadrosuyla desteğe ihtiyaç duyulan noktalarda destek sunmaktadır.

www.uludagtezmerkezi.com Bir UTM akademik danismanlik hizmetidir.