X
Menu

Makale Yazım Hizmetleri

Makale Yazım Hizmetleri

 Makale Yazım Hizmeti

Uludağ Tez Merkezi ekibi olarak makale yazdırabilecek kesimlerin beklentilerini ve dikkat edilmesi gereken hususları çok iyi biliyoruz. Ekip olarak, bir yazarın uzun yazım işlemlerini, derlemelerini, makalelerini; bir üniversite hocasının, öğretim görevlisinin kitap yazım işlemlerini, derlemelerini, makalelerini veya bir öğrencinin oluşturduğu taslakların, müsveddelerin, donelerin birleştirilip bilgisayar ortamında temize çekilip yazım – dizgi işleminin yapılması gerekebilir. Kurumların ya da şahısların bir konu hakkında düşüncelerini sanal veya gerçek ortamda tanıtım amaçlı makale haline getirilmesi ihtiyaç olabilir.

Biz, makale yazımı hizmetini iki başlık altında sunuyoruz.

Bunlardan birincisi, herhangi bir sosyal konu veya başlık bize bildirilir. Bu konu hakkında kullanılması istenilen anahtar kelimeler çalışma sahibi tarafından belirtilir. Bizde kurumların ya da şahısların istediği formatta bu konuda tecrübe ve bilgiye sahip ekibimizle istenilen hizmeti en kalite ve hızlı şekilde veririz.

İkinci hizmetimiz ise; daha önceden bir yazar, hoca veya öğrenci tarafından belirli bir çalışma için toplanmış, araştırılması yapılmış ancak derleme ve dizgi işlemine kalmış seri makale veya yazım işlemlerini on parmak F klavyede uzman ekibimizle en hızlı şekilde eldeki doneleri birleştirip, derleyip dizgi işlemi ile sonlandırıp müşterimize sunuyoruz.

Makale ve yazım işlemlerimizde tamamen makale ve yazım kurallarına uygun şekilde hareket edip en kaliteli ürünü ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Kısaca belirtmek gerekirse, bize verilen konu veya başlığa ilişkin makale ya da yazım işlemlerinde, “Başlık”, “Anahtar Kelimeler”, “Giriş”, “Materyal ve Yöntem”, “Araştırma Bulguları”, “Tartışma” ve “Kaynakça” vs. gibi tüm makale ve yazım kuralları çerçevesinde istenilen yazıyı en hızlı ve kalite şekilde titizlikle tamamlayıp müşterimize sunuyoruz.

Özellikle bir makalenin konusu belirlendikten sonra sıfırdan oluşturulup tamamlanması zaman aldığı gibi uzun düşünce ve belli kurallara bağlı kalarak çalışmayı gerektiren işlemlerdir. Ekip olarak bu konuda titizlikle çalışıp işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz.

Zaman alıcı ve uğraş verici bu tür yazım işlemleri uzman ve yazım işlerindeki kurallara hâkim ekibimizce hazırlanmaktadır. Makale yazım ve diğer tüm yazım işleri ile ilgili ayrıntılı bilgiyi sitemiz içerisinde bulunan Başvuru formundan veya telefon numarasından irtibata geçerek site yöneticimize ulaşabilirsiniz.

www.uludagtezmerkezi.com Bir UTM akademik danismanlik hizmetidir.