X
Menu

MÜŞTERİ YORUMLARI

MÜŞTERİ YORUMLARI

Mustafa bey

Şu zamanda Türkiye’de hizmet kalitesini düşürmeden sürekli olarak yükselten tek firma bana göre Uludağ Tez Merkezi’dir. 6 Yıldır hem yüksek lisans hem de doktora çalışmalarımda kendilerinde danışmanlık alıyorum gerçekten bu kadar özenli bu kadar işinin ehli tecrübeli insanlarla iş yapmak insana güven veriyor.www.uludagtezmerkezi.com adresinden sipariş formu oluşturmamızla başlamıştı her şey dün iki akademisyen hocaları beni tenis turnuvalarına davet etti nerden nereye müşteri işletme ilişkisinden dostluk arkadaşlık ortaya çıktı. Gerçekten Harikasınız Uludağ Tez Merkezi..

Elif Hanım

Uludağ Tez Merkezi ile ilgili beni en çok etkileyen konu beklentileri doğru algılamak için yakın çalışmaya gayret gösteriyorlar. İşlerinde uzmanlar, deneyimliler ve hepsinden önemlisi çok hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş bir ekipleri var. Hizmetlerine gelince; Tez hazırlama veya danışmanlık hizmetlerinde yararlandığımız çözümlerin tümünde beni şaşırtmayı başardılar. Fonksiyonel ve içerik makaleleri her seferinde kısa sürede geliştirebildiler. Tek seferde doğru çözümü yakalamayı iyi biliyorlar. Tez merkezi deyince ben çevreme sadece Uludağ Tez Merkezi’ni öneriyorum. www.uludagtezmerkezi.com her zaman güvenilebilecek bir firmadır..

Derya Hanım

Evli olduğumdan ve çalıştığımdan dolayı tez çalışmamı nasıl yapıcağım konusunda korkularım vardı ve internet üzerinden konuyla ilgili arama yaparken Uludagtezmerkezi.com u gördüm çok profosyenel bir siteleri olduğunu gördüm kendilerine mail attım ve detaylı olarak bana tez çalışmamla ilgili bilgi verdiler bende hemen kendilerini aradım ve detaylı bilgiyi telefonda kendilerinden edindim ve çalışmamı yaptırmaya karar verdim. Benimle ilgilenen umut beye çok teşekkür ederim iyki varsınız bundan sonra bütün tez hazırlama, ödev hazırlama, makale hazırlama konularında da destek alıcağımı bilmenizi isterim.

Selami Bey

Doktora tez çalışmam için Uludagtezmerkezi.com a başvuruda bulundum aradan 5 dk geçmeden telefonum çaldı Uludagtezmerkezi.com sitesinden aradıklarını ve çalışmamla ilgili detayları öğrenmek istediklerini bildirdiler. bende gereken bilgileri kendilerine ilettim daha sonrasında bana güven verebilmek için beni hocalarıyla görüştürdüler Mehmet beyi aradığımda konumla ilgili gerçekten bir akademisyen olduğunu bana engin bilgileriyle kanıtladı ve çalışmamı bu aşamadan sonra Uludagtezmerkezi.com sitesine vermeye karar verdim. Çalışmamda kademe kademe ilerlendi ve ne zaman arasam karşımda bir muhattap bulabildim. Tez çalışmam tamamlandığında inanın benim hayal ettiğimden daha profosyonel özgün bir çalışma ile karşılaştım. İyiki sizi bulmuşum iyki size çalışmamı vermişim Uludagtezmerkezi.com ailesine çok teşekkür ediyorum ve bütün çevreme öneriyorum bence sizde zaman kaybetmeden çalışmalarınızı Uludagtezmerkezi.com sitesine verebilirsiniz. Herkese burdan sesleniyorum zaman kaybetmeyin…

Didem Hanım

Kişisel Bilgilerimi hiçbir şekilde 3 ncü bir şahısla paylaşmadılar başlarda çok endişeli ve çok huzursuzdum ama düşündüm ki kaybedecek bir şeyim yoktu tez çalışmamı yapamayacaktım nede olsa bir kere olsun güvenmek istedim ve bütün çalışma detaylarımı mail olarak Uludagtezmerkezi.com yetkilerine gönderdim tez hazırlama konusunda gerçekten çok profesyoneller bunun sebebi ise uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermelerine bağlıyorum kısa kesmek istiyorum seni seviyorum Uludag tez merkezi:)

Nazlı Hanım

Yaptığınız çalışmalar sayılı firmalarından daha iyi. Tabi bunun daha ilerisi olabilir. Tez Merkezleri içerisinde bence son nokta demeyelim daha iyisine doğru ilerliyorsunuz. Bu daha doğru olur. Çalışmalarınız gayet iyi, kolay ve anlaşılır. Destek birimi oldukça iyi. Redaktör gerektiren çalışmalarda hızlı ve çözümleyen ekip. Bunlar bir araya gelince ortaya güzel işler çıkıyor. Bunun dışında eleştireceğim bazı durumlar var. Ayrıcalıklı Müşterilerin belirlenmesi gerekiyor. Yeri geldiğinde sistemi ciddi şekilde aksatmayacak özelleştirmelere girilmesi lazım. Ufak özelleştirmeler müşterileriniz için önem arz edebilir. Bunun göz önünde bulundurarak, sistem paket dışı olarak özelleştirmelerde seçkin Müşterileriniz için kolaylık sunmanızı isterim. www.uludagtezmerkezi.com olarak tez ve projeler için gereğini yerine getiriyorsunuz. Başarılarınızın devamını dilerim.

Enes Bey

Uludağ Tez Merkezi satış ve yazıl ekibi akademik hayatıma başladığım günden itibaren hızlı destek ve sıcak ilgileriyle her zaman yanımda olmuştur. Sürekli güncellenen alt yapıları isteklerimize kısa zamanda ürettikleri çözümler için kendilerine teşekkür ederim Uludağ Tez Merkezinden çok memnun olduğumuz için tüm arkadaşlarıma dostlarıma akademik hayatına yeni başlayacak kişilere de kaliteli ve üstün hizmetlerinden dolayı tavsiye ediyorum. Gelecek yıllarda da bu doğrultuda başarılarınızın devamını dilerim.

Muammer Bey

Uludağ Tez Merkezi ile Yüksek lisans projemizi gerçekleştirme aşamasında bir meslektaşımın tavsiyesi ile tanıştım. İlk başlarda biraz iletişim sıkıntısı yaşadık. Fakat daha sonra Uludağ Tez Merkezi ekibinin yakın işbirliği ve samimi yaklaşımları ile memnun olduk. Kurumsal bir ekiple yola çıkmanın güzelliğini ve kolaylığını yaşamaya başladık. Teşekkürler Uludağ Tez Merkezi ekibi…

Fehmi Bey

Öncelikle Uludağ Tez Merkezi çalışanlarına teşekkürlerimizi sunuyorum Bir senedir Uludağ Tez Merkezi ile çalışmaktayım ve bir sene içerisinde Uludağ Tez Merkezi firması her geçen zaman içerisinde bizlere daha çok yeniliklerle kendi alanımızdaki bilimsel gelişmeler için dönüş yaptı ve gerek benim açımdan gerekse diğer arkadaşlarım açısından hiç bir memnuniyetsizlik yaşamadık. Ayrıca ilgili personelleri ile ön planda ilerleyen bir firma. İnternet sitelerindeki yararlı bilgiler, telefon görüşmeleri ve birebir yardımları da dâhil olmak üzere her zaman memnun kaldık. Uludağ Tez Merkezi ailesine tekrar teşekkürlerimizi sunarak uzun yıllar beraber çalışmayı diliyoruz.

Evren Bey

Öncelikle emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. Yaklaşık 4 ay önce Uludağ Tez merkezinden sipariş formu oluşturmamla başlayan başlayan iş ilişkisi örnek çalışma ve taslak plan istemem ile devam etti. İlk başlarda tereddütle yaklaşmıştım. Daha sonra Uludağ Tez Merkezi ekibine güvenmem gerektiğini anladım. Gerçekten işinizi ciddiye alıyor ve büyük emekler harcıyorsunuz. Amatör biri olarak profesyoneller ile çalışmak harika. Ben özellikle satış ve teknik destek bölümünde çalışan arkadaşlara teşekkür etmek istiyorum. Sabırla benim sorularıma cevap verdikleri için.

www.uludagtezmerkezi.com Bir UTM akademik danismanlik hizmetidir.