X
Menu

parayla tez yazdırmak

parayla tez yazdırmak

 

AKADEMİK DANIŞMANLIK

Akademik – bilimsel bir anlayış ve uzman bir ekiple; gerçek kişi ve kuruluşlara, akademisyenlere, araştırmacılara, lisans ve lisansüstü (yüksek lisans ve doktora) öğrencilerine aşağıda belirtilen temel konularda akademik danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Bilimsel danışmanlık hizmeti veren ekibimizin tamamı yurtdışı ve yurtiçindeki üniversitelerde öğretim üyesidir. İngilizce düzeltme (proofreading) hizmeti veren ekibimizin tamamının anadili İngilizcedir.

Hizmet verdiğimiz temel alanlar

Araştırma – Anket

İstatistik – Ekonometri Desteği

Bilimsel Danışmanlık (Tez Danışmanlığı)

Kurumsal Danışmanlık

İngilizce Düzeltme (Proofreading)

Format Düzeltme

Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi için lütfen üstteki menüde ilgili linki tıklayınız. Politikamız, fiyatlar ve ödeme ile iletişim bilgileri için lütfen sayfanın altındaki linkleri tıklayınız.

Ekonomi, işletme ve finans alanlarındaki lisans mezuniyet projeleri, yüksek lisans ve doktora tezleri konunun uzmanı akademisyenler tarafından dikkatle okunmakta, dil ve bilimsel açılardan gerekli düzeltmeler yapılmakta ve önerilerde bulunulmaktadır. Tezi okuyan akademisyen, tezin danışmanı ya da jüri üyesi gibi tezi değerlendirmekte, düzeltme ve önerilerde bulunmaktadır. İstenilmesi durumunda iki farklı uzmanın tezi değerlendirmesi de mümkündür

Eğer Parayla Tez Yazdırmak İstiyor iseniz Uludağ Tez Merkezi sizin için için en uygun adrestir. Uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla öğrenci bütçenizi aşmadan sizlere yardımcı oluyoruz. Ayrıntılı bilgi için Hizmetlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

www.uludagtezmerkezi.com Bir UTM akademik danismanlik hizmetidir.