X
Menu

PROFESYONEL TEZ, PROJE, DANIŞMANLIK MERKEZİ

PROFESYONEL TEZ, PROJE,  DANIŞMANLIK MERKEZİ

Tez, ödev, proje, makale, essay, literatür, bulgular, tartışma, sonuç gibi alanlarda, yazım ücretlerimiz yaklaşık olarak 1 tez formatlı sayfa için 60 TL dir.Teslim süresi genellikle 10 sf için 10 gün şeklinde hesaplanabilir. 20 sf dan fazla işler için 20 sf ücreti kapora alındıktan sonra çalışmaya başlanır ve onay verildikten sonra bakiye kapatılıp çalışmaya devam edilir.


Başlıca çalışma alanlarımız: Ödevler, Bitirme Tezi, Master Tezleri, MBA Tezleri, Yüksek Lisans Tezi ve Doktora tezleri gibi, tez ödevleri, proje ödevleri ve bitirme projesi alanlarında yazım, hazırlama konusunda destek ve danışmanlık hizmeti, tercüme yapma, analiz uygulama alanlarında destek ve danışmanlık hizmetleri, uygulama istatistik ekonometrik ve diğer mühendislik işletme ve tıp alanlarında analiz bulgular ve metodoloji yazımı, tartışma bölümünün yazılması, literatür akademik makale ve kitap tercüme, yazılım projeleri geliştirme, literatür araştırma, powerpoint sunum hazırlama, optimizasyon problem çözümleri istatistik ekonometrik analizleri hizmeti, mühendislikl uygulama, MBA tezleri, tıp uzmanlık tezi, proje ödevi, tez ödevi, bilgisayar programlama yazılım, matlab c++ gibi dillerde çalışmalar, istatistiki veri analizleri, yazılım proje geliştirme gibi işler konusunda danışmanlık hizmeti.
Uzmanlar internet üzerinden çalışmaktadır. Lütfen önce talebinizi sol menüdeki e-mail adresimize ayrıntılı bir şekilde belirtiniz, konu başlığı, seviyesi, sayfa sayısı, teslim tarihi, anket uygulamalar yapılıp yapılmayacağı, kaynaklar ve örnek taslaklarla ilgili ayrıntıları belirtiniz. Bu şekilde daha sağlıklı geri dönüş yapabiliriz. Tez danışmanlık hizmetimiz, konunun belirlenmesi kaynakların ve içeriğin bölüm bölüm belirlenmesi, analiz uygulamaların yapılması, danışmanla işbirliği yapılarak aşama aşama ve gerekli düzeltmelerin yapılmasından oluşmaktadır. Uzmanlarımız tez danışmanlık, taslak hazırlanması giriş literatür tarama, metodoloji bulgular analiz ve sonuç tartışma kısımlarının hazırlanmasında, format düzenlemeler ve kılavuza uydurma konularında yardımcı olmaktadır.
Lütfen fiyatlandırma için önce email atınız.: Bölüm, konu, sayfa sayısı, taslak vs.
Yabancı dil mezunu uzmanlar İngilizce, Almanca, Fransızca ve diğer dillerde makale çevirilerinizi yapabilir.

www.uludagtezmerkezi.com Bir UTM akademik danismanlik hizmetidir.