X
Menu

SIKÇA SORULANLAR

Bir Çalışma Yapılmasını Nasıl Talep Edeceğim?

www.uludagtezmerkezi.com adresimizdeki başvuru Formunu dikkatle ve olabildiğince ayrıntılı doldurup, bize iletirseniz size en kısa zamanda ulaşacağız. Başvuru formunu doldurmadan bize ulaşmak istiyorsanız bilgi@uludagtezmerkezi.com adresine taleplerinizi özetleyeceğiniz bir e-posta (e-mail) göndermeniz veya iletişim numaralarımızdan bize ulaşmanız yeterlidir.

Neden Uludağ Tez Merkezi ile Birlikte Çalışayım ?

Uzun yıllardır süre gelen beraber çalışma alışkanlık ve uyumuna sahip, tecrübeli, akademik alt yapıyı entegre süreçlerini iyi bilen profesyonel bir ekibe sahibiz. Ekibimize duyduğumuz güven mevcut yapılmış işlerden kaynaklı olduğundan dolayı, çalışma sonunda ortaya benzersiz ve bir o kadar da kaliteli bir iş çıkacağına emin olabilirsiniz.

Bana Gönderdiğiniz Tez/Proje/Ödev’i Beğenmezsem Ne Olacak?

Beğenmeme gerekçeniz bize çalışma hakkında eksik ya da yanlış bilgi ya da veri sağlanmasından kaynaklanmıyorsa, gereken düzeltmeler sizi mağdur etmeyecek biçimde ve mümkün olan en kısa sürede – bilginiz dâhilinde – gerçekleştirilecektir. Çalışmalara ilişkin olarak belirli aralıklarla gönderdiğimiz güncellemeler ile buna sizden gelecek geribildirimlerin temel hedefi, söz konusu olasılığı en aza indirmektir. Çalışmanın beğenmediğiniz yönleri ve bölümleri revize edilecek ve tekrar beğeninize sunulacaktır.

Çalışma Bana Nasıl Ulaştırılacak?

Çalışmanız tamamlandığında, belirttiğiniz ya da belirteceğiniz e-posta adresine gönderilecek veya kapıda teslim edilecektir.

Bana İlettiğiniz Çalışmayı Nasıl Kullanabilirim?

Gerçekleştirilmesini isteyeceğiniz her tür Tez, Proje, Ödev yalnızca araştırmalarınıza destek olması ya da/ve de referans oluşturması amacıyla hazırlanacaktır. Çalışmaları bu amaçlar dışında kullanmanız halinde tüm sorumluluğu size aittir.

Ücretlendirme Hangi Kriterlere Göre Yapılıyor?

Gerçekleşmesini isteyeceğiniz Tez, Proje,Ödev’in ücretlendirilmesi birçok unsura göre farklılık gösterebilmektedir.  Hakediş tutarını belirleyen ana unsurlar şunlardır: Çalışmanın alanı- Çalışmanın türü- Çalışmanın uzunluğu- Çalışmanın kapsamı- Çalışmanın hangi dilde hazırlanacağı- Çalışmanın yılın hangi döneminde istendiği- Çalışmanın ne kadar araştırma ve kaynak çalışması gerektireceği- Çalışma için ne kadar zaman ve emek harcamak gerekeceği ile söz konusu emeğin gerektirdiği uzmanlık derecesi- Çalışma için gerçekleştirilmesi istenen olası diğer ek gerekçeler.Ücretlendirme konusunda daha detaylı bilgiyi fiyatlar sayfamızda bulabilirsiniz..

Gizlilik Politikanızı Açıklar mısınız ?

Uludağ Tez Merkezi olarak Kişisel bilgilerinizi hiçbir koşulda, durumda ya da koşulda üçüncü kişiler ya da kurum ve kuruluşlarla paylaşılmaz. Kişisel bilgilerinizi gizliliği ilkesini edinmemizin temel nedeni, sizlere ve süreçte harcanacak olan emeğe duyduğumuz saygımızın doğal bir dışa vurumudur. Ve bu öğe işimizin en önemli parçasıdır.

Gerçekleşmesini Talep Ettiğim Çalışmaya Ne zaman Başlayacaksınız?

Uludağ Tez Merkezi ailesi olarak başvuru formunuzdaki bilgilerin sisteme düşmesinin ardından yapılacak değerlendirme ya da sizinle karşılıklı fikir alışverişi ile çalışmanızı nasıl gerçekleştireceğimizi ayrıntılandıran değerlendirmeyi onaylamanızla birlikte çalışmaya başlanacaktır.

www.uludagtezmerkezi.com Bir UTM akademik danismanlik hizmetidir.