X
Menu

BAŞVURU UYARILARI

BAŞVURU UYARILARI

litaretur-taramaAkademik danışmanlık hizmeti alırken problem yaşamamanız ve daha kaliteli danışmanlık hizmeti alabilmeniz için bazı noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki uyarıları okumanız tavsiye edilir.

Danışmanlık hizmeti için talep gönderirken girdiğiniz iletişim bilgilerinizin güncel olmasına dikkat ediniz.

Siparişinizin teslim tarihini, revizyon (düzeltme) çalışmalarını da göz önüne alarak belirleyiniz.

Talep formu gönderirken, talebinizle ilgili ayrıntıları ve püf noktaları detaylı olarak belirtmeyi unutmayınız.

Talep formunu doldururken, uzmanlara yeterli süre vermeniz size sunulan danışmanlık hizmetinin kalitesini artırabilir.

Danışmanlık hizmetlerinde sayfa sayısından daha çok üretilen bilgi ve içerik ön planda olmalıdır. Bu nedenle danışmanlık hizmeti alırken sayfa sayısı kısıtı nedeniyle (aşırı fazla sayfa sayısı gibi) hizmetin kalitesini düşürmeyin.

Talep ettiğiniz çalışmanın yapılabilmesi için mümkün olan bütün bilgi veri istihbaratı sağlamanız ya da bunlara nasıl ulaşabileceğimizi belirtmeniz sızın yararınızadır.

Danışmanlık hizmeti ile ilgili talep gönderirken verilmiş teklife ek sonradan isteyeceğiniz ilave hizmetler, hizmet maliyetini artırabilir veya bu hizmetler yürütülemeyebilir. Bu nedenle talebinizle ilgili tüm ayrıntıları, talep formunu göndermeden önce planlayınız.

Danışmanlık hizmetinin teslim süresi (toplam hizmet süresi) için başlangıç noktası, ödemenin yapıldığı tarihtir.

Müşteri tarafından herhangi bir ödeme yapılmadan, danışmanlık hizmetinin yürütülmesine başlanmaz. Bir hizmet talep edilip bu hizmetin ücretinin yatırılmasına kadar geçen süreden kaynaklanan problemlerden Uludağ Tez Merkezi sorumlu değildir. Başvuru formunuzdaki bilgiler değerlendirilip, size olumlu yanıt verilmeden: talep ettiğiniz çalışmayı yapmayı kabul ettiğimizi varsaymamalısınız. Değerlendirme yapılmaksızın hiç bir çalışmaya başlanılmaz ve bu değerlendirme, ödeme iletmenizden önce gerçekleşir. Bu değerlendirme sonucunda bizden istediğiniz çalışmayı hangi koşullarda, nasıl ve ne zamana değin gerçekleştirebileceğimizi size aktarırız. Kapora ödemeniz sonrasında çalışmanıza başlanır.

Uludağ Tez Merkezi tarafından sunulan akademik hizmetler, danışmanlık ve akademik yardım kapsamındadır. Talep edeceğiniz her tür çalışına, yalnızca araştırmalarınızda yardımcı olması ya da ve de referans oluşturması amacıyla hazırlanacaktır. Bu nedenle doğruluğu-tutarlılığı kontrol edilmeyen ve uygun şekilde referans verilmeyen Uludağ Tez Merkezi danışmanlık hizmetleri, herhangi bu- yayın organında kullanılmamalıdır. Hazırlanan çalışmaları bu amaçlar dışında kullanmanızın sorumluluğu size aittir.

Uludağ Tez Merkezi sitesi danışanlarla (hizmet alan) uzmanları (tez-proje danışmanları) bir araya getirmek ve iletişimi sağlamak amacıyla kurulmuştur. Sitemiz, aldığınız hizmetlerde sadece aracılık görevi yapmaktadır. Verilen hizmetlerle alakalı olarak sorumluluğumuz bu çerçevede değerlendirilmelidir.

Uludağ Tez Merkezi sitesi ve aracı olduğu hizmetlerle ilgili olarak site kullanım şartları, gizlilik politikası, adıl kullanım şartları sayfalarını da inceleyebilirsiniz.

www.uludagtezmerkezi.com Bir UTM akademik danismanlik hizmetidir.