X
Menu

Tez Danışmanlık

Tez Danışmanlık

Misyon
Kurumumuz araştıran, bilgiyi üretken kılan, sürekli gelişime açık, bilimsel gelişmeleri takip eden, ekip çalışmasına önem veren, kurumsal olarak müşteri odaklı hizmette farklılık yaratan misyona sahiptir.

Vizyon
Kurumsal vizyonumuz bilgiyi en iyi şekilde kullanarak bilginin üretken olmasını sağlamak, bilimsel gelişmelere katkıda bulunmaktır.

Güvenlik Politikası

Bilimsel etik kurallarına uygun hizmet anlayışı

Kalite Politikası

Hizmette kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışı kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır.

Amaç

Tezlerin hazırlanması çok yoğun emek ve sabır isteyen ciddi bir iştir. Ulusal Tez Merkezi olarak amacımız yoğun işleri dolayısıyla bu işe yeteri kadar zaman ayıramayan arkadaşlara bu konuda tecrübemizi kullanarak bir ekip çalışmasıyla yardımcı olmaktır.

Hizmetlerimiz

Kurumumuz üniversitelerin lisans, yüksek lisans, doktora tezleri, projeleri bu derslerin konusunda uzman branş öğretmenlerinin desteğiyle hazırlamaktadır.

Ulusal Tez Merkezi olarak kişiye özel tez danışmanlık hizmeti veren internette ödev sitesi ve sanal kütüphanesi olmayan bir kurumuz.

Yurtdışından ve Türkiye’nin çok farklı coğrafi bölgelerinden, üniversitelerinden, kurumlarından öğrenci arkadaşlarımızın çok sayıda lisans, yüksek lisans ve doktora tezlerinin hazırlanmasında danışmanlık hizmeti vererek onları memnun edecek düzeyde çalışmalar gerçekleştirdik.

Share
www.uludagtezmerkezi.com Bir UTM akademik danismanlik hizmetidir.