X
Menu

TEZ PROJE DANIŞMANLIĞI

Uludağ Tez Merkezi’nin deneyimli ekibiyle iletişime geçtiğiniz anda tez baskısını ortadan kalkacağını göreceksiniz. Deneyimli kadromuzla sizlerle gerçekleştireceğimiz çalışmanın en başından sonuna dek her aşamada danışmanlık sunabilmekteyiz..

Tezlerin oluşturulması ciddi anlamda emek, fedakarlık ve sabır isteyen çok büyük önem arz eden bir çalışmadır. Uludağ Tez Merkezi olarak genel kaidemiz sosyal mazeretleri ve iş hayatları nedeniyle bu çalışmayı hazırlama anlamında yeterli zamana sahip olmayan müşterilerimize bu doğrultuda deneyimli kadromuz ve bilgi birikimimizle yardımcı olmaktır.paraylatezyazdırmak

Peki kişiye özel tez danışmanlığı hizmetinden yararlanmak ne gibi kazançlar sağlar?

Büyük olasılıkla psikolojiniz şu durumdadır:

 • Ne kadar kendinizi zorlasanız da zihniniz kendini düşüncelere kapatmış
 • “Bir başlasam bitireceğim” demenize rağmen halen bir satır yazamadınız
 • Daha önce hiç tez yazmadığınızdan kendinize güveniniz gelmiyor.
 • Ödev teslim tarihi yaklaştıkça korkularınız artıyor ve zamanı satın alamayacağınızı biliyorsunuz.
 • Psikolojiniz korku, endişe ve zaman darlığıyla pekiştikçe başarılı olacağınıza inancınız azalıyor.. Ancak tüm bu negatif faktörleri danışmanlık hizmetimiz ile bir anda pozitife çevirebilirsiniz..

Profesyonel kadromuzdan destek alın !

Akademisyen Hocalarımız ile birlikte çalışarak benzersiz özgün ve etik kural ihlali yapmadan  Tezinize istenilen tarihte sahip olun.. Eğitiminiz sekteye uğramasın, zaman ve para kaybı yaşamayın..

Uzmanlarımızdan gerekli desteği almak için iletişim formunu veya talep formunu doldurup bizlere ulaştırmanız yeterli..

Sunduğumuz hizmetin her adımı güvencemiz altındadır.. Bu nedenle kazan&kazan noktasından yola çıkarak bizlerden güvenle hizmet talep edebilirsiniz.. Oluşturduğumuz çalışmaların özgün, tüm isteklere karşılık gelen kaliteye sahip olacağını aynı zamanda da istenilen tarihte elinizde olacağını gururla ifade ediyoruz..

howl-6009

Peki bu hizmeti nasıl sağlıyoruz:

 • Ön Sipariş formunun doldurulması. Gerekli tüm alanları doldurunuz. Gerçekleştireceğimiz çalışma adına tüm detayları ve en önem verdiğiniz noktaları “eklemek istedikleriniz” bölümünde mutlaka belirtiniz.
 • Vurgu yapılması gereken noktaları belirtmediğiniz durumda, sistemimiz iletmiş olduğunuz bilgilere dayanarak çalışmalarınızı inceleyecek ve bu bilgiler ışığında uzman atayacaktır. İlk verilen bilgiler haricinde yapılacak eklemeler, çalışmanın sizlere ulaştırılma zamanını, özgünlüğünü ve fiyatını etkileyebilir.
 • Ön Siparişin gözden geçirilmesi. Tez, Proje, Ödev Siparişiniz, tarafınızca sistemimize aktarılan bilgiler göz önüne alınarak incelenir. Bu zaman zarfında, çalışma sürecinizi organize edecek konu ile ilgili uzmanlarla iletişime geçilir. Eğer çalışmanız ile yürütmek için gerekli bilgiye, donanıma, eğitim seviyesine ve zamana sahip olan uzmanımız eşleşmez ise kesinlikle uzman ataması gerçekleştirilmez. . Çalışmayı gerçekleştirme sürecinin daha hızlı yürütülmesi, çalışma hakkındaki tüm bilgileri detaylı ve kolay anlaşılır bir şekilde sistemimize vermenize bağlıdır. Net ve kolay anlaşılır olmayan bilgiler, uzman atama sürecini uzatır.
 • Ön Siparişin onaylanması. Sistemimize başvurunuzun ulaşmasının ardından, çalışmanızı yürütebilecek bir uzman tespiti ardından, ön sipariş formunda bize iletmiş olduğunuz e-posta adresinize bir bilgilendirme e-postası gönderilir. Bu süreçle beraber ön siparişiniz onaylanır. Tez, Proje, Ödev Siparişinin tarafımızca onaylanması, yalnızca sizin için çalışmayı yürütecek uzmanımızın atandığını ifade etmektedir. Çalışmayı yürütecek uzmanın belirlenme süreci, siparişin alınmasının ardından en geç 24 saat içinde sonlandırılır.
 • Sürecin başlaması. Yapmış olduğunuz başvuru doğrultusunda oluşan siparişiniz ile ilgili sürecin başlaması adına, ( ilgili uzman akademisyen hocamızın danışmanlık sağlaması) e-posta adresinize tarafımızca gönderilmiş olan hizmet bedelinin, belirlenen tarihler içerisinde (danışmanlığın sona ermesi öngörülen tarihe bağlı olmak kaydıyla, sipariş onaylandıktan en geç 2-4 iş günü içerisinde) ödemenin yapılması gerekmektedir. Belirlenen tarihlerde ödemesi gerçekleşmeyen siparişler iptal edilir ve çalışma durdurulur. Ödemenizin sistemimize girişinin yapılmasının ardından, uzman akademisyen hocamız danışmanlık hizmetini yürütmeye başlayacaktır. Sistemimizin yapılandırma süreci devam etmektedir.
 • Ara izlemeler. Çalışma ile ilgili Öğrenciyle birlikte yürütülen danışmanlık hizmeti, belirli bölümlere ayrılır. Bu bölümler, ara izleme aşamalarıdır. Bu aşamalarda, çalışmanın oluşturulan bölümleri resmi danışman tarafınızdan gözden geçirilir, ekleme ya da değiştirilmesini istenilen bölümler ile ilgili yerler çalışma kapsamına bağlı olarak uzman akademisyen hocamız ile birlikte öğrenci tekrar revize edebilecektir..
 • Çalışmanın sonlanması. Çalışmanız ile ilgili tüm bölümlerinin oluşturulmasının ardından, sizden son revizyon adına geri dönüş beklenir. Sizden gelecek olan onay ile beraber çalışmanın sonuna gelinir. Tez Proje Danışmanlığını anlaşma süresinin sonlandırıldığı tarihi takip eden 7 iş günü süresince sizden geri dönüş beklenir. Bu süre içerisinde sizden konu ile ilgili herhangi bir geri dönüş ya da bildirim gelmemesi durumunda Danışmanlık hizmetiniz sonlanır.
www.uludagtezmerkezi.com Bir UTM akademik danismanlik hizmetidir.