X
Menu

Tez Yazdırma

Tez Yazdırma

Konusunda uzman yerli yabancı, tecrübeli yüksek lisans veya doktora yapmış ya da üstün dereceyle bölümlerinden mezun olmuş yazarlarımız hizmetinizde olacak. Tecrübelerimiz ve uzmanlarımız sayesinde tam müşteri memnuniyetini sağlayacağımızı garanti ediyoruz. Yapılan ödevler, araştırma raporları, yüksek lisans ya da doktora düzeyinde yazılır ve orijinallik akademik kalite olarak değişmez.

Biz verdiğimiz işin kalitesine güveniyoruz zira müşteri devamlılığını sağlamak da en önemli amacımız bu yüzden geri ödeme garantisi veriyoruz. Çok etkin kalite kontrol süreçlerinden geçerek en iyi kalitede ödevleri teslim ediyoruz. Bizimle çalışan müşteriler sürekli bizi referans veriyorlar. Başarımızın arkasında da müşterilerimizin bize olan güveni yatmaktadır…

Çalışma Sistemi

Tezlerin hazırlanması; kaynak araştırma, kaynakların derlenmesi, yazımı, formata uydurulması aşamalarından oluşmakta olup bunların hepsi tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

Kaynak Tarama

Üniversite, kütüphane, internet, vakıf, dernek gibi yerlerde konuyla ilgili uzmanlar tarafından ilgili kitap, makale, süreli yayın, ansiklopediler araştırılarak kullanılacak bölümler digital ortama aktarılmaktadır.

Kaynakların Derlenmesi

Bulunan kaynaklardan tezin içinde kullanılacak kısımlar konuyla ilgili uzmanların denetiminde derlenmekte ve yorumlanmaktadır. Derleme esnasında mümkün olduğu kadar fazla kaynak kullanmaya önem verilmektedir.

Kaynakların Yazımı ve Tez Formatına Uydurulması

Tezler taslak olarak hazırlandıktan sonra tecrübeli dizgi elemanlarımız tarafından istenilen üniversitenin tez formatına göre düzenlemesi yapılmaktadır. Tez metninin imla kurallarına uygunluğu denetlenmektedir. İç ve dış kapaklar, önsöz, özet, abstract, içindekiler listesi, tablo listesi, şekiller listesi, kısaltmalar listesi, ana metindeki dipnotlar, kaynakça üniversitenin tez formatına göre titizlikle düzenlenerek, çıktıya hazır olacak şekilde teslim edilmektedir.

www.uludagtezmerkezi.com Bir UTM akademik danismanlik hizmetidir.