X
Menu

TEZ YAZIM ÜCRETLERİ

tez-danismanlikiLütfen öncelikle ihtiyacınız olan çalışmanın aşağıdakilerden hangisi olduğunu belirleyiniz.

Sadece düzenleme: Tez sizin tarafınızdan hazırlanmıştır. Sadece tez yazım kurallarına göre düzenleme işi bana aittir. Alıntıların ve kaynakçanın düzenlenmesi, sayfa kenarlarının ve satır aralıklarının ayarlanması gibi işlemler dahildir. Tez çalışmanız bittikten sonra, baskıya hazırlamak için yapılmaktadır. İçeriğe herhangi bir müdahalede bulunulmaz.

Öncelikle uyulması istenen kılavuzu ve çalışmanızı göndermeniz gerekmektedir.

Sadece yazım ve düzenleme: Kaynaklar tamamen sizin tarafınızdan hazırlanmıştır ve elektronik ortamda gönderilir. Hazırladığınız kaynaklarda, kullanılması istenen paragraf ya da cümlelerin işaretlenmiş olması gereklidir. Bu kaynaklardaki içerikleri yazma, tez yazım kılavuzuna uygun şekilde düzenleme, kaynakları doğru bir şekilde gösterme gibi çalışmalar yapılır.

Kaynak araştırma, düzenleme ve yazım: Sıfırdan tez yazımı demektir. Her şey benim tarafımdan hazırlanır. Anket, SWOT analizi ve benzeri çalışmalar bu ücrete dahil değildir. Bu fiyatlar, sadece kaynak taraması ile çözülebilecek tezler için geçerlidir.
Ücretlendirme ile ilgili notlar:
Tez yazımında %50 kaparo alınır.
Teslim süresi 2 haftadan az olan ACİL çalışmalarda ücrete %50 eklenir.
Fiyatlara baskı ücreti dahil değildir.
Ön ödeme yapılıp çalışmaya başlanmadığı sürece, başka iş alınabilir.
Çalışma yöntemi ile ilgili notlar:
Çalışmalarınızı tamamen kendim yapıyoruz. Bu nedenle çalışma süresince bir aracı ile değil, tezi yazan kişi ile doğrudan iletişim halinde olacaksınız.
Çalışmaları asistanlar ya da öğretmenler gibi boş zamanlarımda ek iş olarak değil, asıl işim olarak yapıyoruz.
Çalışmanızın son haline, tarafınıza verilecek olan kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak istediğiniz zaman ulaşabileceksiniz.
Çalışmanızda sadece İnternet’teki e-kitaplardan değil, gerçek kitaplardan ve kütüphanelerden de yararlanıyoruz. Jüri karşısına çıktığınızda bu kitapları yanınıza alıp gidebilirsiniz.
Tüm çalışmalarda, istenmemiş olsa bile, tez yazım kılavuzunun gönderilmesi gerekir.
İntihal oranı düşürme: Hazırladığınız tez çalışması için intihal oranının düşürülmesi çalışmasıdır. Çalışmanızdaki özgün cümle miktarının artırılması şeklindedir. Bununla ilgili ücreti çalışmanızı gördükten ve intihal oranını öğrendikten sonra verebilirim.

www.uludagtezmerkezi.com Bir UTM akademik danismanlik hizmetidir.