X
Menu

Yasal Bilgilendirme

Uludagtezmerkezi.com Hizmetleri Kullanım Şartları ve Yasal Sorumluluk Reddi

 

legalTalep edeceğiniz her tür çalışma, yalnızca araştırmalarınızda yardımcı olması ya da/ve de referans oluşturması amacıyla hazırlanacaktır. Hazırlanan çalışmaları bu amaçlar dışında kullanmanızın sorumluluğu size aittir.

Talep ettiğiniz çalışmanın yapılabilmesi için mümkün olan bütün bilgi/veri/istihbaratı sağlamanız ya da bunlara nasıl ulaşabileceğimizi belirtmeniz sizin de yararınızadır.

Başvuru formunuzdaki bilgiler değerlendirilip, size olumlu yanıt verilmeden; talep ettiğiniz çalışmayı yapmayı kabul ettiğimizi varsaymamalısınız. Değerlendirme yapılmaksızın hiç bir çalışmaya başlanılmaz ve bu değerlendirme, bize herhangi bir belge, kaynak ya da ödeme iletmenizden önce gerçekleşir. Bu değerlendirme sonucunda bizden istediğiniz çalışmayı hangi koşullarda, nasıl ve ne zamana değin gerçekleştirebileceğimizi size aktarırız. Kapora ödemeniz sonrasında çalışmanıza başlanır.

Uludagtezmerkezi.com sitesi danışanlarla (hizmet almak isteyen) uzmanları (ödev-proje-tez danışmanları) biraraya getirmek ve iletişimi sağlamak amacıyla kurulmuştur. Sitemiz, aldığınız hizmetlerde sadece aracılık görevi yapmaktadır. Verilen hizmetlerle alakalı olarak sorumluluğumuz bu çerçevede değerlendirilmelidir.

Uludagtezmerkezi.com 5846 sayılı Fikri ve Sanat Eserleri kanunu kapsamında Akademik danışmanlık hizmeti sunmaktır. Resmi olarak çalıştığınız danışmanınızın yetersiz kaldığı noktada talep ettiğiniz danışmanlık hizmetini verilmektedir.

www.uludagtezmerkezi.com Bir UTM akademik danismanlik hizmetidir.